Text size

Rosters announced for Boys A-A game

Article Written by Travis Clark
Published: February 16, 2021

The Boys High School All-America game is scheduled to take place on May 29, 2021 in St. Louis, Missouri.

MORE: Girls High School All-America game roster

Set to coach the Boys' teams this year -- assuming the game is able to go ahead -- are Stan Lembryk (Clifton - Clifton, N.J.), Chad Wozniak (Louisville Collegiate - Louisville, KY), Tony Bednarsky (Gill St. Bernard's - Gladstone, N.J.), Aaron Percy (Washburn - Minneapolis, MN), Mark Heiderscheid (Edwardsville - Edwardsville, IL.) and Michael Skordos (Timberland- Wentzville, MO).

Rosters were released this week. Below are the teams for the boys East and West squads.

West

Josh Adam - Brighton (Brighton, MI.)
Gabe Anguil - Milwaukee Marquette (Milwaukee, WI.)
Isaac Bennett - Evansville F.J. Reitz (Evansville, IN.)
Luke Brothers - Mariemont (Cincinnati, OH.)
Charles Eaton - Chesterton (Chesterton, IN.)
Mitchell Farrar - St. Thomas Aquinas (Overland Park, KS.)
Max Floriani - Warren Township (Gurnee, IL.)
Marcus Garcia - St. Pius X (Albuquerque, NM.)
John Garcia - John Burroughs (St. Louis, MO.)
Josemir Gomez - North Central (Indianapolis, IN.)
Sean Green - Chaminade (St. Louis, MO.)
Garrett Hattery - Massillon Jackson (Massillon, OH.)
Jose Ibarra - Streamwood (Streamwood, IL.)
Zacary Kelly - Holt (Holt, MI.)
William Navarre - Nicolet (Milwaukee, WI.)
Cole Parete - Brunswick (Brunswick, OH.)
Marko Rimac - St. Ignatius (Cleveland, OH.)
Vincent Rose - Franklin (Portland, OR.)
Zachary Susee - Shakopee (Shakopee, MN.)
Jordan Sykes - Skyview (Nampa, ID.)
Eron Syljmani - Gull Lake (Richland, MI.)
Barnabas Tanyi - Grosse Ile (Gross Ile, MI.)

East

Jack Anderson - Loomis Chaffee (Windsor, CT.)
Arnezha Astwood - Northwood School (Lake Placid, NY.)
Jai Bean - South Kent School (South Kent, CT.)
George Culp - Westchester Country Day (High Point, NC.)
Vincent Danielson - Mount St. Joseph (Baltimore, MD.)
Eryk Dymora - Clifton (Clifton, NJ.)
Grant Farley - Gilman (Baltimore, MD.)
Aidan Farwell - Milton Academy (Milton, MA.)
Jack Foht - Erie Cathedral Prep (Erie, PA.)
Micaah Garnette - Gill St. Bernard's (Gladstone, NJ.)
Will Horn - Montclair Kimberley (Montclair, NJ.)
Josh Jones - North Penn (Lansdale, PA.)
Ben Liscum - Lewisburg (Lewisburg, PA.)
Amer Lukovic - Clifton (Clifton, NJ.)
Babacar Niang - Pennington School (Pennington, NJ.)
Richard Nichols - McDonogh School (Owings Mills, MD.)
Francesco Pagano - Fayetteville-Manlius (Manlius, NY.)
Alvaro Garcia Pascual - Northwood School (Lake Placid, NY.)
Mohammed Seidu - South Kent School (South Kent, CT.)
Hunter Sekelsky - Louisville Collegiate (Louisville, KY.)
Andrew Serafino - Suffield Academy (Suffield, CT.)
Luke Snyder - Cumberland Valley (Mechanicsburg, PA.)
Scott Testori - Daniel Hand (Madison, CT.)

 
High School Rankings HQ
Advanced Soccer Media
    1. About Us
    2. Terms and Conditions
    3. Privacy Policy
    4. Advertise with Us
    5. Jobs
    6. Contact Us
    7. NCAA Compliance
    1. © 2021 Advanced Sports Media, LLC. TeamRank™, Players to Watch™, and TopDrawerSoccer.com are trademarks Advanced Sports Media, LLC. All rights reserved.